Malinový sirup

 
Efekt lupa
 
114 Kč    
Kategorie  Sirupy 
 

K čemu se sirup hodí?

Maliny se pro svou nezaměnitelnou chuť a vůni pojí s krásnými letními dny. Také malinový sirup je prosycen tóny a energií léta a charakteristickými vlastnostmi nám pozvedne náladu v jakoukoliv denní hodinu. Malinový sirup používáme ke slazení nápojů nebo čajů. Dále sirup můžeme použít jako toping na zmrzlinu a jiné dezerty anebo jako originální pohoštění v podobě sirupových ledových kostek. Můžeme ho také používat pro přípravu míchaných nealkoholických i alkoholických nápojů a koktejlů.

Při výrobě míchaných nápojů je slaďte raději sirupem, než cukrem – ten se špatně rozpouští a nápoje kalí. Nápoje jsou při použití sirupu jemnější, chutnější a mají lepší konzistenci.

A co dál?

Ručně a šetrně vyráběný sirup z malin je český produkt, který neobsahuje chemické konzervanty, aromata, laktózu, lepek, ořechy ani GMO. Sirup neobsahuje alkohol.

Jak sirup skladovat?

Doba trvanlivosti sirupu je 12 měsíců. Po otevření skladujte do teploty 25°C mimo přímé sluneční paprsky a spotřebujte do 4 týdnů. Před otevřením sirup protřepejte.

Etiketa

Sirup z malin – určeno k ředění vodou.

Obsah 500 ml.

Složení: řepný cukr max. 65 % , voda, maliny min. 12 %, 100% citronová šťáva. Skladujte mimo přímé slunce do 25°C a po otevření v chladničce. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 30 dnů. Minimální trvanlivost do: uvedena na dně výrobku. Výrobek je šetrně pasterován. Vyrobeno v ČR. Doporučené ředění 1:15. Usazenina či zákal nejsou na závadu. Před použitím protřepejte!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.